Norite visada žinoti pačią aktualiausią informaciją?
Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!

Poveikio vertinimas

Padedame įmonėms atlikti asmens duomenų tvarkymo operacijų poveikio vertinimą ir organizuoti konsultavimosi su VDAI procedūrą.

Kurdamos naujus produktus ar paslaugas, įmonės turėtų įvertinti, ar jų atliekamos asmens duomenų tvarkymo operacijos nekels grėsmės fizinių asmenų teisėms ir laisvėms, reikia atlikti poveikio duomenų apsaugai vertinimą, kad būtų įvertinta visų pirma to pavojaus kilmė, pobūdis, specifika ir rimtumas. Į šio vertinimo rezultatus turėtų būti atsižvelgta nustatant tinkamas priemones, kurių būtų imtasi siekiant įrodyti, kad asmens duomenų tvarkymas vykdomas laikantis Reglamento 2016/679 reikalavimų. Jeigu iš poveikio duomenų apsaugai vertinimo paaiškėja, kad duomenų tvarkymo operacijos susijusios su dideliu pavojumi, kurio duomenų valdytojas negali sumažinti tinkamomis priemonėmis, atsižvelgiant į turimas technologijas ir įgyvendinimo sąnaudas.

Informuoiame, kad svetainėje yra naudojami tik būtinieji slapukai, reikalingi svetainės veikimui. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika, kur rasite daugiau informacijos apie svetainėje naudojamus slapukus, jų paskirtį bei galiojimo trukmę.