Norite visada žinoti pačią aktualiausią informaciją?
Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!

Rusnė Juozapaitienė

Sertifikuota duomenų apsaugos pareigūnė (PECB),Europos duomenų apsaugos pareigūnų (EADPP) ir  Lietuvos duomenų apsaugos pareigūnų asociacijų narė, atestuota vidaus auditorė, Rizikos valdymo profesionalų asociacijos valdybos narė.

Rusnė dalyvauja pagrindinių tarptautinių standartizacijos organizacijų ISO, CEN-CENELC ir ETSI technikos komitetų veikloje rengiant duomenų apsaugos ir kibernetinio saugumo standartus. Rusnė yra Informacijos saugos ir Rizikos valdymo technikos komitetų narė, Tarptautinės vartotojų teisių organizacijos standartizacijai (ANEC) ekspertė ir atstovė ETSI Kibernetinio saugumo komitete (ETSI TC Cyber). Rusnė turi ilgametę darbo patirtį tarptautinėse bendrovėse kokybės kontrolės, procesų, informacijos ir žinių, rizikos ir atitikties valdymo srityse. Veda asmens duomenų apsaugos, rizikos valdymo mokymus ir seminarus.

Informuoiame, kad svetainėje yra naudojami tik būtinieji slapukai, reikalingi svetainės veikimui. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika, kur rasite daugiau informacijos apie svetainėje naudojamus slapukus, jų paskirtį bei galiojimo trukmę.